ماشین آلات 

 

 لوازم و ماشین آلات

اتو اسکرابر دستی
Automatic floor scrubber

کار با این دستگاه بسیار ساده است. این دستگاه دارای یک مخزن بزرگ آب می باشد. پارامتر های مکانیکی در هر لحظه بر روی صفحه نمایان می شود تا به شما وضعیت عملکرد دستگاه را نشان دهد.همچنین عمل مکندگی آب را با قدرت بالا انجام می دهد و دیسک برس از خروج فاضلاب به خارج جلوگیری می کند.

اسکرابر سرنشین دار
Ride-on scrubber dryers

این ماشین یک دستگاه ایده آل جهت تمیز کردن سطح زمین می باشد و دارای راندمان بالاست . این دستگاه در سطح فضاهای شهری - میدان ها - سوپرمارکت ها - کارخانه ها و مراکز عمومی استفاده می شود.


جاروی صنعتی سرنشین دارFloor sweeper

این دستگاه یک ماشین مدرن و دارای ویژگی بالاست .این دستگاه همچنین دارای دو برس برای عملکرد بالا بهتر می باشد  . این  دستگاه در  فضاهای  کوچک  به خاطر طراحی مناسب  چرخها  قابل استفاده  می باشد. همچنین  مورد  مصرف این دستگاه در  بیمارستان -  مدارس  -  مراکز خرید  -  پارکها  - مناطق مسکونی -  جاده ها و مراکز عمومی می باشد .

موکت شوی ۳ موتوره Three in one carpet

این دستگاه با عمل اسپری فشار قوی به عمق موکت   آن را کاملا تمیز می کند. همچنین دارای یک موتور با قدرت بالا می باشد. سرعت برس این دستگاه ۶۰۰ دور در دقیقه می باشد.


پولیشر با قدرت بالا
Sea Clean High-Speed burnisher

این دستگاه دارای ظاهری آراسته و شکیل می باشد . تمام سطوحی که از هر نوع سنگ باشد را این دستگاه با سرعت ۱۵۰۰ دور در دقیقه صیقل می دهد .

دستگاه پولیشر چندکاره
Multi function floor machiner

این دستگاه جهت تمیز کردن سطوح سخت و موکت می باشد که با استفاده از اسپری کردن واکس باعث تمیزتر شدن کفپوش و افزایش عمر فرش و موکت می شود.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک
Wet and dry vacuum cleaner cleaner

این جاروبرقی  یک جاروی حرفه ای و با قدرت مکش فوق العاده است که برای جمع آوری هم زمان مواد جامد و مایع مورد استفاده قرار می گیرد و مجهز به سه موتور مکش قدرتمند می باشد که می توان هر یک از آن ها را به طور مستقل از یکدیگر خاموش و روشن نمود .علاوه بر این قدرت مکش دستگاه با استفاده از دکمه تعبیه شده بر روی دسته جاروبرقی تنظیم می گردد.

جاروبرقی آب وخاک
Wet and dry vacuum cleanerr

مخزن ضد لک این دستگاه مقاوم  و قوی است و موتور این دستگاه دارای صدای بسیار کم می باشد و نیز این جارو از مکندگی بسیار قوی برخوردار است .


مکنده
Vacuum

از این دستگاه میتوان در محیط های صنعتی به صورت دائم کار در فرآیند نظافت از آن استفاده نمود. این مکنده مناسب جمع آوری گرد و غبار، ضایعات ناشی از تولید محصولات می باشد، از این رو کاربردهای فراوانی در قسمت های مختلف کارخانه دارد.

مبل شوی صنعتی دریلی
Upholstery Cleaning Machine

دستگاه مبل شوی دریلی برای تمیز کردن و شستن قسمتهای مختلف مبل بکار میرود .دریل موجود در این دستگاه با فشار دادن دکمه مربوطه شروع به کار کرده و با برس مخصوص مبل را به راحتی تمیز می کند.

پولیشر و کف شوی
Floor Polisher

پولیشر و کفشوی صنعتی با قدرت زیاد و راندمان کاری بالا برای شستن سطوح بزرگ و کوچک ساخته شده و علاوه بر شستشو و پولیش سطوح سنگی، موزاییک، سرامیک، پارکت، کفپوش، قابلیت شستشوی فرش و موکت را نیز دارا میباشد.

دستگاه نظافت پله برقی
Escalator Cleaner

این دستگاه به سرعت عمل نظافت را انجام می دهد . ارتفاع برس به صورت خودکار تنظیم می شود. کار با این دستگاه بسیار آسان می باشد.

© 2023 House Service Center All rights reserved